Servis

Didim Havuzculuk her türlü havuz probleminiz için teknik destek ve servis hizmeti vermektedir. Servis talebinde bulunulması halinde 24 saat içerisinde havuz operatörü sertifikasına sahipDidim Havuzculuk Servis Uzmanları sizi ziyaret ederek ,yerinde sorunlarınızı dinler ve çözüm önerilerini sunarlar.

Eğer havuzunuz tüm kış ayları boyunca kapalı kalmış ve kirlenmiş ise, havuzun boşaltılması ve drenaj hatlarının bakımlarının yapılması , havuzun asit ile yıkanması ve basınçlı su ile temizlenmesi , havuzun iç kaplaması olan fayans veya cam mozaiklerinin temizliği, çıkan seramik derzlerinin tamiri, havuzun  genel tesisat hatlarının bakımının yapılması, otomatik dezenfeksiyon sistemlerinin kurulması ve kalibrasyonlarının yapılması, havuz kum filtresinin bakımı ve servisi, taşlaşmış olan filtre kumunun değişimi, havuz dezenfeksiyonunda kullanılan tuz jeneratörlerinin bakımı ve servisi, havuz suyunun ısıtılmasını sağlayan eşanjörün bakımı ve ayarlarının yapılması işlerini sizin istekleriniz doğrultusunda gerçekleştiririz.

Yaz sezonu sonunda eğer havuzunuzun çalışmasını arzu etmez , kış ayları için kapatılmasını isterseniz bu işleri de sizin için yaparız. Kullandığınız havuzunuz  genel maksatlı kullanıma açık olan site, otel, tatil köyü vb. ise Sağlık Bakanlığı’nın denetimlerinde istediği su analizlerini  de yapmaktayız.   

Ayrıca havuzunuzun suyundan numune alarak analizini gerçekleştirmekte ve ihtiyacınız olan kimyasalları önermekteyiz.

Hızlı iletisim
  • +90 538 297 62 03
  • +90 538 297 62 03
  • info@didimhavuzculuk.com
Kalite ve Güvenin Tek Adresi
Hızlı iletisim