Havuz Kimyasal Satışları

Yüzme havuzlarında uzun saatler geçirmek her insan için vazgeçilmez bir eğlencedir. Özellikle sıcak yaz günlerinin yoğun olarak yaşandığı yaz mevsiminde! Yaz aylarında yükselen sıcaklıklar insanların havuzlara akın etmesine yol açar. Evlerinde havuz bulunmayan kişiler kamuya açık havuzları tercih ederken, bahçelerinde uygun bir alana sahip olanlar evlerinde yaptırdıkları kişisel havuzlarda vakit geçirirler. İnsan temasının yoğun olduğu yüzme havuzlarında atlanmayacak en önemli konu havuz suyunun temizliğidir. Bir yüzme havuzu gerekli olan rutin bakıma ve dezenfeksiyon işlemlerine sahip değilse, bu havuz insanlar için riskli durumlara sebep olur. Havuz kimyasalları kullanılarak dezenfekte edilmemiş bir havuz suyu hijyenik değildir ve böyle bir havuz insanların kullanımına uygun değildir.

Didim Havuzculuk olarak, insan sağlığını ön planda tutan bir hizmet anlayışına sahip olduğumuz için, yüzme havuzlarında suyun hijyenik olmasına büyük önem vermekteyiz. Bizim için önemli olan insan sağlığını riske atmayan bir havuz ortamı yaratabilmek ve gerekli dezenfeksiyon işlemlerini sağlayarak, havuzun temizlenmesini ve korunmasını sağlamaktır. Uzun yıllar boyunca edindiğimiz tecrübe sayesinde, müşterilerimize önerdiğimiz kimyasallar için % 100 garanti vermekteyiz. Uygun fiyat aralığında ve çeşitli alternatiflerde sunduğumuz tüm havuz kimyasallarımız, Sağlık Bakanlığı tarafından onay almış ürünlerdir.

Didim Havuzculuk olarak bizler, havuz suyunun hijyenik olmasına aşırı hassasiyet göstermekteyiz. Bizim için önemli olan havuz suyunun dezenfeksiyonunun sağlanması ve korunmasıdır. Değerli müşterilerimiz Pekcan’ın 20 yıllık tecrübesine  ve sunduğumuz havuz kimyasallarına güvenir. Geniş  ürün yelpazemiz ile çok çeşitli fiyat skalalarında müşterilerimize ürün sunabilmekteyiz. Pekcan’ın sunduğu hassas ölçüm cihazları ve Sağlık Bakanlığı onaylı havuz kimyasalları ile temiz havuzlarda yüzmenin keyfine varın.

Hızlı iletisim
  • +90 538 297 62 03
  • +90 538 297 62 03
  • info@didimhavuzculuk.com
Kalite ve Güvenin Tek Adresi
Hızlı iletisim